LKS Metal WG - Skałka Żabnica

Adres: ul. 3 Maja 4a, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): +48 338 641 196
WWW: http://skalkazabnica.futbolowo.pl

Prezes: Józef Żyrek
Kierownik: Leszek Kupczak
Trener: Adam Śliwa

Rok założenia: 1982
Barwy: Zielono - Białe
Nazwa stadionu: Stadion Metalu Węgierska Górka
Pojemność stadionu: 900 miejsc (400 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 75m.

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 2010/2011
Mistrz IV Ligi Śląskiej - 2008/2009
Mistrz Ligi Okręgowej - 2005/2006
Mistrz Klasy A - 1993/94, 2002/2003

Zdobywca PP Podokręgu - 2010/2011
Finalista PP Podokręgu - 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mariusz Biegunbramkarz
2Tomasz Łysońbramkarz
3Andrzej Nowakowskibramkarz
4Marcin Górnyobrońca
5Marcin Koźlikobrońca
6Mateusz Kumorekobrońca
7Konrad Sieńkowskiobrońca
8Tomasz Strzałkaobrońca
9Fabian Śliwaobrońca
10Maciej Węgrodzkiobrońca
11Dominik Błachutpomocnik
12Jakub Denyspomocnik
13Wojciech Drewniakpomocnik
14Grzegorz Kalamuspomocnik
15Jarosław Kasperekpomocnik
16Marcin Kochutekpomocnik
17Filip Lachpomocnik
18Mateusz Małaczekpomocnik
19Damian Stawickipomocnik
20Dariusz Chowaniecnapastnik
21Krzysztof Karpetanapastnik
22Damian Pękalanapastnik
23Paweł Suskinapastnik

Najlepsi strzelcy

34
Dominik Natanek
15
Adrian Szwarc
8
Dariusz Chowaniec
4
Dominik Błachut
3
Wojciech Drewniak
Mateusz Kumorek
2
Kornel Adamus
Marcin Kochutek
Paweł Suski
1
Szymon Kupczak
Damian Polak
Tomasz Strzałka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00LOBWisła9:2 (3:0)Żabnica
13.08.201613:00LOBŻabnica0:4 (0:1)Ustroń
21.08.201614:00LOBPietrzykowice4:4 (2:2)Żabnica
27.08.201617:00LOBŻabnica2:2 (0:1)Bestwina
31.08.201617:00PPSopotnia1:8 (0:4)Żabnica
04.09.201616:00LOBDankowice1:3 (0:0)Żabnica
10.09.201616:00LOBŻabnica1:0 (0:0)Pruchna
17.09.201616:00LOBCzechowice-Dz.3:1 (2:0)Żabnica
24.09.201615:00LOBŻabnica2:1 (2:1)Leśna
27.09.201616:30PPLeśna1:1 (0:0, 1:1) k. 3:4Żabnica
01.10.201615:00LOBWilkowice2:4 (2:1)Żabnica
08.10.201615:00LOBŻabnica4:1 (2:0)Cisiec
15.10.201615:00LOBDrogomyśl0:2 (0:0)Żabnica
22.10.201615:00LOBŻabnica2:0 (0:0)Chybie
30.10.201614:00LOBZebrzydowice1:4 (0:4)Żabnica
05.11.201614:00LOBŻabnica0:1 (0:0)Góral
11.11.201613:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (0:0)Żabnica
19.02.201713:00PPŻabnica0:8 (0:2)Radziechowy
01.04.201716:00LOBUstroń5:0 (2:0)Żabnica
05.04.201716:00LOBŻabnica3:4 (2:2)Wisła
08.04.201716:00LOBŻabnica3:2 (2:0)Pietrzykowice
15.04.201713:00LOBBestwina2:1 (0:1)Żabnica
30.04.201716:00LOBPruchna4:7 (1:4)Żabnica
03.05.201717:00LOBŻabnica4:3 (1:1)Czechowice-Dz.
07.05.201715:00LOBLeśna3:1 (1:0)Żabnica
13.05.201717:00LOBŻabnica1:2 (0:2)Wilkowice
21.05.201717:00LOBCisiec2:2 (1:1)Żabnica
24.05.201718:00LOBŻabnica4:3 (3:1)Dankowice
27.05.201717:00LOBŻabnica2:3 (1:2)Drogomyśl
03.06.201717:00LOBChybie5:1 (2:1)Żabnica
10.06.201717:00LOBŻabnica3:2 (1:0)Zebrzydowice
15.06.201716:00LOBGóral4:3 (0:2)Żabnica
18.06.201716:00LOBŻabnica2:1 (1:0)Koszarawa Ż.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201615:30Koszarawa Ż.2:2 (0:2)Żabnica
20.07.201618:00Cisiec0:3 (0:1)Żabnica
24.07.201611:00Żabnica3:3 (1:2)Leśna
30.07.201616:00Milówka4:1 (1:1)Żabnica
05.02.201713:00Żabnica1:0 (0:0)Pisarzowice
12.02.201713:00Żabnica3:5 (1:4)LKS Jawiszowice
26.02.201713:00Żabnica0:5 (0:1)Niwa Nowa Wieś
05.03.201713:00Jaworze3:2 (0:0)Żabnica
11.03.201715:00Żabnica2:4 (0:2)LKS Goczałkowice-Zdrój
19.03.201713:00WilkowiceŻabnica

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189