LKS Przełom Kaniów

Adres: Ul. Batalionów Chłopskich 23, 43-512 Kaniów
Telefon(y): +48 730 089 316 (Prezes)
E-mail: biuroprzelomu@o2.pl
WWW: http://www.przelom-kaniow.info

Prezes: Wieczorek Grzegorz
Kierownik: Łukasz Jonkisz
Trener: Radosław Maciejewski

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Przełom Kaniów
Pojemność stadionu: 800 (300 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 97m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Gagatekbramkarz
2Tomasz Górabramkarz
3Patryk Iwaniecbramkarz
4Wojciech Jonkiszbramkarz
5Robert Antończakobrońca
6Piotr Bąkobrońca
7Damian Czerwiecobrońca
8Wojciech Czulakobrońca
9Marek Farugaobrońca
10Sławomir Głombekobrońca
11Krzysztof Januszobrońca
12Marcin Januszobrońca
13Adrian Pazurobrońca
14Kornel Ryszkaobrońca
15Jakub Caputapomocnik
16Patryk Ciućkapomocnik
17Szymon Dunatpomocnik
18Józef Fluderpomocnik
19Kamil Górapomocnik
20Mateusz Grygierzecpomocnik
21Dawid Gucwapomocnik
22Wojciech Janeczkopomocnik
23Krzysztof Jaroszpomocnik
24Kamil Kimlapomocnik
25Sebastian Koczorpomocnik
26Michał Kóskapomocnik
27Szymon Kóskapomocnik
28Wojciech Kubiespomocnik
29Wojciech Malickipomocnik
30Grzegorz Maronpomocnik
31Szymon Misiekpomocnik
32Patryk Nazimpomocnik
33Sebastian Olekpomocnik
34Konrad Opiołapomocnik
35Kamil Pawłuszkiewiczpomocnik
36Adrian Piesiurpomocnik
37Adrian Skrudlikpomocnik
38Amadeusz Tomaszekpomocnik
39Damian Karutnapastnik
40Łukasz Zdebnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Szymon Kóska
4
Kamil Góra
Marcin Janusz
Łukasz Zdeb
3
Dominik Domka
Krzysztof Jarosz
Michał Kóska
Kornel Ryszka
2
Marek Faruga
Mateusz Grygierzec
Krzysztof Janusz
Damian Karut
Kamil Kimla
1
Wojciech Czulak
Szymon Dunat

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201618:00PPKaniów0:3 (0:0)Bestwina
13.08.201617:00KAMiędzyrzecze5:1 (4:1)Kaniów
20.08.201615:00KAKaniów1:1 (1:1)Pisarzowice
28.08.201616:00KAKaniów3:1 (0:0)Czechowice-Dz. II
04.09.201616:00KAKaniów2:2 (0:1)Wapienica
10.09.201616:00KARybarzowice4:2 (3:1)Kaniów
17.09.201616:00KAJaworze3:0 (2:0)Kaniów
25.09.201616:00KAKaniów2:0 (1:0)Mazańcowice
02.10.201615:00KAKobiernice0:0 (0:0)Kaniów
09.10.201615:00KAKaniów0:3 (0:1)Porąbka
15.10.201615:00KAGodziszka0:0 (0:0)Kaniów
23.10.201615:00KAKaniów5:2 (2:1)Bystra (k. Bielska)
29.10.201615:00KABuczkowice2:1 (1:1)Kaniów
05.11.201614:00KAKaniów0:0 (0:0)Bestwinka
26.03.201715:00KAKaniów0:7 (0:2)Międzyrzecze
01.04.201716:00KAPisarzowice4:3 (3:2)Kaniów
08.04.201715:00KACzechowice-Dz. II2:1 (0:0)Kaniów
30.04.201717:00KAKaniów3:0 (1:0)Rybarzowice
03.05.201717:00KAKaniów2:2 (1:2)Jaworze
07.05.201717:00KAMazańcowice0:2 (0:2)Kaniów
14.05.201717:00KAKaniów2:2 (1:1)Kobiernice
20.05.201717:00KAPorąbka2:0 (1:0)Kaniów
28.05.201717:00KAKaniów1:2 (0:1)Godziszka
04.06.201717:30KABystra (k. Bielska)3:1 (2:0)Kaniów
10.06.201717:00KAKaniów6:0 (1:0)Buczkowice
15.06.201715:00KAWapienica6:3 (3:0)Kaniów
17.06.201717:00KABestwinka3:1 (0:0)Kaniów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201618:00Kaniów6:4 (2:2)Ligota
30.07.201618:00Kaniów1:3 (1:2)LKS Goczałkowice Zdrój
12.02.201711:00Kaniów4:0 (2:0)Zabrzeg
18.02.201717:00Kaniów6:1 (3:1)LKS Rudułtowice
04.03.201716:00Kaniów3:2 (3:1)LKS Goczałkowice-Zdrój
12.03.201719:00Kaniów3:1 (2:0)Ligota
18.03.201716:00Kaniów6:6 (3:1)Bronów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189