TS Podbeskidzie II

Adres: ul. Rychlińskiego 19
Telefon(y): 334 983 988, 334 975 215
WWW: http://www.tspodbeskidzie.pl

Prezes: Tomasz Mikołajko
Kierownik: Tomasz Móll
Trener: Piotr Bogusz

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Boisko, ul. Młyńska
Pojemność stadionu: 750
Wymiary boiska: 102m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Goliaszbramkarz
2Sebastian Madejskibramkarz
3Emilijus Zubasbramkarz
4Frank Adu Kwameobrońca
5Rafał Drożdżalobrońca
6Mikołaj Gibasobrońca
7Damian Handzlikobrońca
8Konrad Karetaobrońca
9Leszek Kuszmiderobrońca
10Krzysztof Łaciakobrońca
11Adam Palarczykobrońca
12Konrad Powałaobrońca
13Adrian Widełkaobrońca
14Piotr Bajdziakpomocnik
15Łukasz Balcerpomocnik
16Mateusz Balcerpomocnik
17Krzysztof Bebekpomocnik
18Daniel Bujokpomocnik
19Damian Chmielpomocnik
20Aleksander Chmielewskipomocnik
21Adam Dejapomocnik
22Jakub Felschpomocnik
23Maciej Felschpomocnik
24Marcin Filapekpomocnik
25Kacper Gachpomocnik
26Przemysław Gladuspomocnik
27Michał Głąbpomocnik
28Daniel Grabskipomocnik
29Patryk Gralpomocnik
30Fabian Hiszpańskipomocnik
31Gracjan Horoszkiewiczpomocnik
32Oskar Jagiełłopomocnik
33Lukas Janićpomocnik
34Bartosz Jarochpomocnik
35Wojciech Kaczmarekpomocnik
36Tomasz Kaletapomocnik
37Kohei Katopomocnik
38Kristian Kolćakpomocnik
39Dariusz Kołodziej pomocnik
40Jakub Kowalskipomocnik
41Szymon Królakpomocnik
42Patryk Krygerpomocnik
43Kamil Kułagowskipomocnik
44Celestine Lazaruspomocnik
45Dorian Łukawskipomocnik
46Patryk Marczyńskipomocnik
47Mateusz Możdżeńpomocnik
48Adam Mójtapomocnik
49Krystian Nowakpomocnik
50Adam Paziopomocnik
51Seweryn Pielichowskipomocnik
52Adrian Pinderapomocnik
53Szymon Riabowskipomocnik
54Anton Slobodapomocnik
55Sebastian Smolarzpomocnik
56Marcin Sobczakpomocnik
57Marek Sokołowski pomocnik
58Mateusz Stankiewiczpomocnik
59Mateusz Szczepaniakpomocnik
60Krzysztof Walkiewiczpomocnik
61Wojciech Wilczekpomocnik
62Sebastian Bartlewskinapastnik
63Robert Demjannapastnik
64Mateusz Janeczkonapastnik
65Kamil Jonkisznapastnik
66Maciej Korzymnapastnik
67Damian Oczkonapastnik
68Mateusz Wajdziknapastnik
69Łukasz Zakrzewskinapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Jozef Dolny
6
Kacper Kostorz
5
Łukasz Zakrzewski
4
Kamil Jonkisz
Szymon Lewicki
Mateusz Wajdzik
3
Sławomir Cienciała
Damian Jakubik
Damian Oczko
Krzysztof Walkiewicz
2
Aleksander Chmielewski
Filip Matuszczyk
Zbigniew Wojciechowski
1
Maciej Felsch
Konrad Gutowski
Filip Handy
Michal Janota
Bartosz Jaroch
Konrad Kareta
Piotr Strączek
Szymon Szymański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201617:30PPCzechowice-Dz.1:0 (1:0)TSP II
13.08.201617:004LJasienica2:1 (1:0)TSP II
17.08.201618:004LTSP II0:1 (0:1)Jaworzno
20.08.201617:004LWilcza4:1 (1:1)TSP II
27.08.201611:004LLandek0:0 (0:0)TSP II
31.08.201617:304LSkoczów1:0 (0:0)TSP II
03.09.201616:004LPszczyna0:2 (0:0)TSP II
10.09.201615:004LTSP II1:0 (0:0)Lędziny
18.09.201615:004LTSP II1:1 (0:0)Bełk
24.09.201611:004LConcordia2:2 (1:1)TSP II
01.10.201615:004LRacibórz1:3 (1:1)TSP II
08.10.201615:004LRuptawa0:2 (0:2)TSP II
16.10.201615:004LTSP II4:0 (4:0)Suszec
22.10.201613:004LRadziechowy1:5 (0:2)TSP II
30.10.201614:004LTSP II2:1 (1:1)Ornontowice
05.11.201613:004LŁaziska Grn.2:4 (1:2)TSP II
13.11.201613:004LTSP II2:5 (2:1)Czaniec
19.11.201613:004LMokre1:2 (0:1)TSP II
12.03.201715:004LTSP II4:0 (3:0)Jasienica
18.03.201715:304LJaworzno0:0 (0:0)TSP II
26.03.201715:304LTSP II3:1 (2:0)Wilcza
01.04.201717:004LTSP II3:0 (1:0)Landek
09.04.201716:004LTSP II2:1 (1:0)Skoczów
15.04.201713:004LTSP II2:1 (0:1)Pszczyna
22.04.201717:004LBełk3:0 (1:0)TSP II
06.05.201717:004LTSP II2:1 (0:1)Racibórz
10.05.201717:304LTSP II2:0 (1:0)Ruptawa
13.05.201717:004LSuszec0:3 (0:1)TSP II
17.05.201718:004LLędziny1:1 (0:0)TSP II
21.05.201718:004LTSP II1:0 (0:0)Radziechowy
24.05.201718:004LTSP II0:3 (0:2)Concordia
27.05.201717:004LOrnontowice2:0 (1:0)TSP II
31.05.201718:004LTSP II2:3 (2:2)Łaziska Grn.
03.06.201717:004LCzaniec2:2 (2:0)TSP II
10.06.201717:004LTSP II1:1 (0:1)Mokre

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201618:00Beskid Andrychów1:0 (1:0)TSP II
25.01.201719:00TSP II9:4 (6:2)Resovia Rzeszów U19
28.01.201711:00Pszczyna1:3 (1:2)TSP II
18.02.201711:00Cisiec1:3 (1:1)TSP II
04.03.201716:00Ustroń4:6 (2:4)TSP II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189