GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Tomasz Duleba

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Mistrz Klasy A: 2013/14, 2016/17
Mistrz Klasy B: 2009/10

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Korzusbramkarz
2Maciej Matejkobramkarz
3Szymon Duławaobrońca
4Tymoteusz Durajobrońca
5Grzegorz Habdasobrońca
6Stanisław Kleszczobrońca
7Tomasz Labzaobrońca
8Kamil Legutobrońca
9Szymon Sosnaobrońca
10Marcin Sztykielobrońca
11Janusz Cyranpomocnik
12Rafał Greńpomocnik
13Adrian Jasińskipomocnik
14Łukasz Kisiałapomocnik
15Daniel Lechpomocnik
16Adam Paletapomocnik
17Paweł Sosnapomocnik
18Tomasz Stanisławskipomocnik
19Patryk Strzelczykpomocnik
20Michał Sztykielpomocnik
21Łukasz Błasiaknapastnik
22Adam Waliczeknapastnik

Najlepsi strzelcy


2
Rafał Greń
Adam Waliczek
1
Szymon Duława
Adrian Jasiński
Paweł Sosna
Michał Sztykiel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201716:00LOBJaworze5:0 (1:0)Wilkowice
12.08.201717:00LOBChybie4:1 (3:0)Jaworze
15.08.201717:00PPBronów1:2 (0:1)Jaworze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201717:00Koszarawa Ż.5:0 (1:0)Jaworze
19.07.201718:30Ustroń3:1 (2:0)Jaworze
22.07.201717:00Puńców2:6 (0:4)Jaworze
28.07.201718:00Jaworze3:3 (2:0)Skoczów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Goczałkowice24
3Ustroń23
4Skoczów23
5Radziechowy23
6Wilcza13
7Wodzisław13
8Racibórz23
9Jasienica23
10Landek23
11Bytom23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Jaworze II00
6Bujaków00
7Ligota00
8Wilamowice00
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Brzezówka00
3Nierodzim00
4Pierściec00
5Wielkie II00
6Iskrzyczyn00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Golasowice00
10Istebna00
11Hażlach10