GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Tomasz Duleba

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Korzusbramkarz
2Rafał Smreczakbramkarz
3Szymon Duławaobrońca
4Janusz Gucwaobrońca
5Stanisław Kleszczobrońca
6Tomasz Labzaobrońca
7Szymon Sosnaobrońca
8Rafał Stronczyńskiobrońca
9Marcin Sztykielobrońca
10Rafał Greńpomocnik
11Artem Miagkyjpomocnik
12Kamil Pietrzykpomocnik
13Tomasz Stanisławskipomocnik
14Jakub Sztykielpomocnik
15Michał Sztykielpomocnik
16Roland Królnapastnik
17Adam Waliczeknapastnik

Najlepsi strzelcy


31
Adam Waliczek
13
Adam Paleta
Michał Sztykiel
12
Janusz Cyran
11
Patryk Strzelczyk
6
Tomasz Stanisławski
5
Roman Kral
4
Szymon Korzus
3
Rafał Greń
Adrian Jasiński
2
Szymon Duława
Daniel Lech
Mateusz Mierzwa
Szymon Sosna
1
Ryszard Borutko
Łukasz Kisiała
Stanisław Kleszcz
Roland Król

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201615:00PPGrodziec3:9 (1:6)Jaworze
09.08.201617:30PPJaworze2:5 (1:2)Dankowice
13.08.201617:00KAGodziszka0:3 (0:2)Jaworze
20.08.201614:00KAJaworze4:0 (1:0)Wapienica
28.08.201616:00KABystra (k. Bielska)0:5 (0:2)Jaworze
03.09.201616:00KAJaworze2:1 (2:0)Rybarzowice
10.09.201616:00KABuczkowice0:3 (0:1)Jaworze
17.09.201616:00KAJaworze3:0 (2:0)Kaniów
25.09.201616:00KABestwinka0:0 (0:0)Jaworze
01.10.201615:00KAJaworze3:1 (2:0)Mazańcowice
08.10.201615:00KAMiędzyrzecze0:6 (0:2)Jaworze
15.10.201615:00KAJaworze4:0 (3:0)Kobiernice
22.10.201615:00KAPisarzowice0:1 (0:1)Jaworze
29.10.201615:00KAJaworze1:0 (0:0)Porąbka
05.11.201615:30KACzechowice-Dz. II3:5 (1:2)Jaworze
25.03.201714:00KAJaworze5:1 (1:1)Godziszka
01.04.201716:00KAWapienica0:2 (0:1)Jaworze
08.04.201714:00KAJaworze5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
03.05.201717:00KAKaniów2:2 (1:2)Jaworze
06.05.201717:00KAJaworze4:0 (2:0)Bestwinka
14.05.201717:00KAMazańcowice3:3 (2:1)Jaworze
17.05.201718:00KAJaworze1:2 (1:0)Buczkowice
20.05.201715:00KAJaworze10:0 (4:0)Międzyrzecze
28.05.201717:00KAKobiernice0:3 (0:2)Jaworze
03.06.201717:00KAJaworze5:5 (3:2)Pisarzowice
10.06.201716:00KAPorąbka0:12 (0:7)Jaworze
15.06.201715:00KARybarzowice0:8 (0:3)Jaworze
17.06.201717:00KAJaworze5:1 (2:1)Czechowice-Dz. II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201618:30Czechowice-Dz.5:3 (2:3)Jaworze
17.07.201611:00Drogomyśl5:3 (2:1)Jaworze
23.07.201615:00Lipowa0:12 (0:5)Jaworze
29.07.201618:00Skoczów5:1 (3:0)Jaworze
04.02.201716:00Jaworze2:7 (1:4)Rekord Bielsko-Biała U19
11.02.201716:30Jaworze1:6 (1:1)Drogomyśl
19.02.201710:30Jaworze2:2 (0:0)Koszarawa Ż.
25.02.201715:00Jaworze3:5 (1:1)Bestwina
05.03.201713:00Jaworze3:2 (0:0)Żabnica
11.03.201716:00Ustroń5:1 (5:1)Jaworze
18.03.201713:00Czechowice-Dz.4:4 (1:1)Jaworze
22.04.201711:00Jaworze4:0 (1:0)Jaworze II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189