Spójnia zlała Stal

Zdecydowanym faworytem spotkania w Landeku byli goście. Drużyna BKS-u zawitała na obiekt Spójni, by pewnie pokonać niżej notowanego rywala i awansować do kolejnej rundy rozgrywek. Sensacyjnie jednak to zespół trenera Myśliwca sięgnął po awans do półfinału Pucharu.

W pierwszej połowie nic nie wskazywało na klęskę zespołu z Bielska. Dopiero w drugiej odsłonie drużyna gospodarzy nabrała rozpędu i raz po raz punktowała każdy błąd obrońców gości, kolejno zdobywanymi bramkami. Wynik otworzył w 58 minucie gry, do niedawna zawodnik gości, FIlip Wiśniewski, dwa kolejne trafienia dołożył Bartosz Woźniak, a gwóźdź do trumny marzeń o awansie do kolejnej rundy wbił Bielszczanom w 88 minucie Daniel Sobas - pewnie egzekwując rzut karny.

 

Puchar Polski
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 13.09.2017 20:48
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 13.09.2017 21:09
KS Spójnia LandekBKS Stal Bielsko-Biała
4:0
(0:0)
Trenerzy:
Andrzej MyśliwiecDariusz Mrozek
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  •  
  •  
  •  
  •  
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Marcin Jakowenko
  • Sędzia liniowy Wojciech Ogiegło
  • Sędzia liniowy Adrian Damaz
Ilość widzów: 70
Ocena poziomu meczu: 3.5 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

Trudno.Porażkę trzeba przyjąć na klatę.Ale trzeba powiedzieć,że poziom sędziowania mierny.druga bramka ze spalonego Wożniak stał przy słupku i wepchnął piłkę strzeloną przez Wiśnię więc był najbliżej bramki.A karny z kapelusza Habdi uderza z woleja w obrońcę ktoś krzyczy ręka i p.Jakowenko pokazuje na wapno.Nie tłumaczy to porażki ale 0:2 a 0:4 to różnica
Bogdan
Dodany: 14.09.2017 11:37
Zatwierdzony: 14.09.2017 12:45
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Wodzisław615
2Gaszowice612
3Wilcza612
4Bełk611
5Czaniec611
6Landek610
7Radziechowy610
8Bytom610
9Jasienica69
10Skoczów67
11Ustroń65
12Racibórz65
13Goczałkowice65
14Tychy II64
15TSP II64
16Lędziny64
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II513
2Ligota512
3Międzybrodzie410
4Kozy410
5Bronów49
6Wilamowice58
7Zabrzeg46
8Rybarzowice56
9Grodziec56
10Bujaków51
11Kalna 50
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna412
2Pogórze512
3Górki W.410
4Pierściec58
5Iskrzyczyn47
6Wielkie II34
7Rudnik41
8Nierodzim30
9Golasowice30
10Hażlach30