Małych remis na Piaście

W Cieszynie miejscowy Piast podejmował rywali z niedalekich Kończyc Małych. Faworytem spotkania wydawali się być gospodarze, jednak to oni od początku musieli gonić wynik.

Już w czwartej minucie defensorów Piasta zaskoczył grający szkoleniowiec gości i pokonując Ferfeckiego dał swojej drużynie prowadzenie. Gospodarze, co prawda, odpowiedzieli bramką Dawida Janoszka z rzutu karnego, uzyskaną w 15 minucie gry, jednak kolejne minuty nie zmieniały wyniku meczu aż do samej końcówki.

Gdy w 90 minucie Górczyńskiego pokonał Arkadiusz Brachaczek wydawało się, że gospodarzom już nic nie odbierze kompletu oczek. Radość z prowadzenia w obozie gospodarzy trwała zaledwie minutę, po której wynik na końcowe 2:2 ustalił Dawid Sobik.

Dla gospodarzy jest to druga strata punktów z rzędu, dla gości trzeci ze zdobytym przynajmniej jednym punktem.

A Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.09.2017 22:00
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 03.09.2017 11:15
TS 1909 Piast CieszynLKS Kończyce Małe
2:2
(1:1)
Trenerzy:
Marek BakunPiotr Szwajlik
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 2:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Adrian Damaz
  • Sędzia liniowy Henryk Magiera
  • Sędzia liniowy Jarosław Smok
Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.17 (ilość oddanych głosów: 6)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

druga bramka dla Piasta z wyrazną pomocą sedziego
leszek
Dodany: 03.09.2017 18:31
Zatwierdzony: 03.09.2017 22:48
Z takim trenerem awansu nie da się wywalczyć :))
Kibic5
Dodany: 03.09.2017 09:59
Zatwierdzony: 03.09.2017 22:49
A klasowa rzeczywistość kolejny raz zaskoczyła pewnych siebie gospodarzy :)
kibic
Dodany: 02.09.2017 22:07
Zatwierdzony: 03.09.2017 09:51
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Wodzisław615
2Gaszowice612
3Wilcza612
4Bełk611
5Czaniec611
6Landek610
7Radziechowy610
8Bytom610
9Jasienica69
10Skoczów67
11Ustroń65
12Racibórz65
13Goczałkowice65
14Tychy II64
15TSP II64
16Lędziny64
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II513
2Ligota512
3Międzybrodzie410
4Kozy410
5Bronów49
6Wilamowice58
7Zabrzeg46
8Rybarzowice56
9Grodziec56
10Bujaków51
11Kalna 50
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna412
2Pogórze512
3Górki W.410
4Pierściec58
5Iskrzyczyn47
6Wielkie II34
7Rudnik41
8Nierodzim30
9Golasowice30
10Hażlach30