Podsumowanie 1 ligi Playarena Bielsko

1 liga wciąż należy do Centrum Old - podsumowanie 2. kolejki

Walka o mistrzostwo trwa, mimo że Centrum jest niepokonane od 36 meczów i nie zwalnia tempa. W piątek jego kolejnym przeciwnikiem była drużyna Body Maxx.pl. Niestety nikt nawet nie pomyślał, że Body może coś ugrać i tak właśnie się stało, bo Centrum wygrało 11:4. Czy oni kiedyś przegrają mecz? Najciekawszym spotkaniem 1 ligi było starcie Leśny Klub Sportowy vs Malbec. Obu ekipom zależało na 3 punktach, więc walka trwała od 1. minuty o każdy centymetr boiska. Kibice musieli jednak poczekać aż do 2. połowy, by siatka z bramkami się otworzyła, a jako pierwszy dwa gole zdobył Malbec. Leśny to drużyna, która się nie poddaje, dlatego po stracie bramek zaczęła przeważać, oddając ogromną ilość strzałów na bramkę przeciwnika. Świetna dyspozycja bramkarza Radosława Fijaka z Malbecku nie ułatwiała jednak rywalom zdobycia upragnionej bramki. Po wielu strzałach i akcjach Leśni doczekali się w końcu błędu w obronie i golkiper skapitulował. Dwie minuty później było już z kolei 3:1 dla Malbecu, ale Leśni się nie poddali i po dwóch trafieniach doprowadzili do remisu. 5 minut przed końcem ich obrońca popełnił błąd, faulując przeciwnika w sytuacji sam na sam z bramkarzem, za co otrzymał czerwoną kartkę. Wydawało się zatem, że to Malbec będzie teraz atakował w samej końcówce, a Leśni się bronić, lecz było na odwrót, gdyż to ci drudzy mieli dwie świetne okazje do strzelenia zwycięskiego gola. Jak się okazało, do siatki nie udało się już jednak trafić nikomu, dlatego mecz zakończył się wynikiem 3:3.