Małe derby dla Leśnej

W Żabnicy miejscowa Skałka podejmowała lokalnego rywala z Leśnej. Patrząc na miejsce rozgrywania meczu faworyta należało upatrywać w drużynie gospodarzy. Goście, będąc na fali po wygranej z Drogomyślem, nie zamierzali jednak oddawać punktów bez walki.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy przypieczętowali swoją przewagę bramką Dominika Natanka, w 10 minucie gry. Goście zdołali odrobić straty w 32 minucie, po celnym uderzeniu Kamila Zonia. W drugiej połowie przewagę posiadali gospodarze, bramkę na wagę kompletu oczek uzyskali jednak goście. W 63 minucie pewnym uderzeniem popisał się Maciej Krysta i niespodziwanie komplet oczek pojechał do Leśnej.