Spójnia gra do końca

W Zebrzydowicach mierzyły się zespoły, które po dwóch kolejkach miały na swoim koncie po jednym punkcie. Lepiej spotkania zaczęli gracze z Żabnicy, gospodarze jednak, ambitnie walcząc do końca meczu, schodzili z boiska z kompletem punktów.

Już w dziewiątej minucie gry, pewnym uderzeniem, bramkarza gospodarzy pokonał Adrian Szwarc. Kolejne minuty to niewykorzystane sytuacje z obu stron, a najlepszą w 43 minucie zmarnował Robert Janulek. Drużyna gospodarzy mogła doprowadzić do wyrównania - jednak nie udało się na bramkę zamienić podyktowanej jedenastki.

W drugiej odsłonie gracze z Zebrzydowic nie rezygnowali jednak ze zdobycia przynajmniej jednego punktu, a że od 62 minuty goście grali w osłabieniu - czerwoną kartkę za wybitnie niesportowe zachowanie otrzymał Kumorek, to też im się powiodło w 84 minucie, gdy Kupczaka pokonał Paweł Orszulik. Nim goście zdali sobie sprawę z uciekających dwóch oczek, do siatki przyjezdnych trafił Tomasz Śleziona, pozbawiając rywali kompletu punktów.

Spójnia awansowała na miejsce ósme - Skałka jest w tabeli trzynasta.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 19.08.2017 20:55
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 20.08.2017 22:14
KKS Spójnia ZebrzydowiceLKS Metal WG - Skałka Żabnica
2:1
(0:1)
Trenerzy:
Grzegorz SodzawicznySzymon Stawowy
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Dawid Wehsoly
      • Sędzia liniowy Paweł Mołek
      • Sędzia liniowy Paweł Susek
      Ilość widzów: 150
      Ocena poziomu meczu: 3.95 (ilość oddanych głosów: 20)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 2.81 (ilość oddanych głosów: 27)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      Znajac Zabnicanow to winny przegranej bedzie sedzia ha..ha
      kibic
      Dodany: 20.08.2017 09:38
      Zatwierdzony: 20.08.2017 10:09
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Wodzisław615
      2Gaszowice612
      3Wilcza612
      4Bełk611
      5Czaniec611
      6Landek610
      7Radziechowy610
      8Bytom610
      9Jasienica69
      10Skoczów67
      11Ustroń65
      12Racibórz65
      13Goczałkowice65
      14Tychy II64
      15TSP II64
      16Lędziny64
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Jaworze II513
      2Ligota512
      3Międzybrodzie410
      4Kozy410
      5Bronów49
      6Wilamowice58
      7Zabrzeg46
      8Rybarzowice56
      9Grodziec56
      10Bujaków51
      11Kalna 50
      12Łodygowice50
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Istebna412
      2Pogórze512
      3Górki W.410
      4Pierściec58
      5Iskrzyczyn47
      6Wielkie II34
      7Rudnik41
      8Nierodzim30
      9Golasowice30
      10Hażlach30