Mecz na żywo: FC Blaszok - WSS Wisła

Zapraszamy na wspólne emocjonowanie się spotkaniem Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Skoczów w którym FC Blaszok podejmuje WSS Wisła.

Puchar PolskiLIVE WIDEOWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 14.08.2017 17:12
FC Blaszok SkoczówWSS Wisła
3:4
(1:3, 3:3)
Trenerzy:
Łukasz ZaremskiTomasz Wuwer
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 1:3
  • 2:3
  • 3:3
  • 3:4
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Jakub Legierski
    • Sędzia liniowy Sebastian Szeląg
    • Sędzia liniowy Zbigniew Rakus
    Ilość widzów: 135
    Ocena poziomu meczu: 2.58 (ilość oddanych głosów: 12)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 1.8 (ilość oddanych głosów: 20)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Filmy

    Komentarze

    Wasze komentarze

    no tak z pewnością komuś zrobił parę awansów :P chroń nas panie przed takimi sędziami gdzie głównym aktorem chce być ten z gwizdkiem w życiu powyżej trampkarzy nie powinien sędziować ..a i tu łatwo skrzywdzić dzieciaki ...lepiej niech już kopie w piłkę ..
    tom.ch
    Dodany: 15.08.2017 11:12
    Zatwierdzony: 15.08.2017 11:26
    z tego co wiem i z tego co widzialem to Legierski dobrze gwizda. zrobil kilka awansow w ciagu ostatnich sezonow i bedzie sedziowal mecze na poziomie lig okregowych. jeszcze troche nauki i doswiadczenia, a przyjdzie IV i III liga
    gracz
    Dodany: 15.08.2017 09:34
    Zatwierdzony: 15.08.2017 10:04
    Grał Arkadiusz Ihas bo Dariusz ma kontuzje
    blaszok
    Dodany: 15.08.2017 08:58
    Zatwierdzony: 15.08.2017 10:03
    nosku drogi liczy się co w sieci ...szału fakt nie było jak to na treningu o skuteczności już wspominałem i nad tym boleję a i w tym upatruję farta Blaszoka który nie grał źle ..i dostał kilka ,,prezentów'' pretensje mam o poziom beznadziejny poziom pana z gwizdkiem ...może i tym czasem dolna część ale dla niektórych nawet to nieosiągalny poziom ...
    tom.ch
    Dodany: 14.08.2017 23:55
    Zatwierdzony: 15.08.2017 00:38
    Panie tom.ch. Jaki poziom grania taki sedziowania.... Pana Wisła to tylko "dolna część okregowki" więc bez szału narazie. prosty chłopak z Pana... Pozdrawiam. Kibic Blaszoka
    nosek197
    Dodany: 14.08.2017 23:03
    Zatwierdzony: 14.08.2017 23:18
    pomijając ciąg dalszy mega rażącej nieskuteczności Wiślan ...trzeba pochwalić zaangażowanie hart ducha FC Blaszok i spore umiejętności niektórych bądź co bądź dobrych zawodników z przeszłością ...najsłabszym ogniwem był Jakub Legierski pseudo nieudacznik z gwizdkiem który psuł widowisko zabawę ..człowieku kto dał ci gwizdek ? jeśli jesteś tak słabym piłkarzem jak sędzią to masakra czy jest taka opcja by już nie sędziował meczy z udziałem WSS ? czy jest taka możliwość ???proszę by ktoś to załatwił na to się nie dało patrzeć panie Legierski ..jest pan słabym beznadziejnie słabym sędzią !!!!!!
    tom.ch
    Dodany: 14.08.2017 20:59