Hokejowe rozpoczęcie w Dankowicach

Poprzedni sezon drużyny Pasjonata i Skałki rozpoczęły od wysokich porażek, obecny zaczęły od spotkania między sobą, dzieląc się punktami w iście hokejowym stylu.

Lepiej w mecz weszli goście, już w czwartej minucie Śmiłowskiego pokonał niezawodny Dominik Natanek. Pomiędzy 14, a 17 minutą losy spotkania odwrócili z korzyścią dla gospodarzy Adrian Szary i Tomasz Magiera. Goście nie złożyli broni i to oni na przerwę po bramkach Dominika Natanka i Grzegorza Kalamusa zeszli prowadząc w meczu.

Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli gospodarze i po bramce Błażeja Cięciela z rzutu karnego doprowadzili do wyrównania..Pomimo prób i starań Pasjonata, to goście od 79 minuty ponownie znajdowali się na prowadzeniu, tym razem jedenastkę na gola zamienił nie kto inny, jak Dominik Natanek. Napastnik gości, dając prowadzenie swojej drużynie, skompletował hattricka.

Ostatnie słowo należało jednak do zespołu Artura Bierońskiego, w 84 minucie defensywę Skałki wymanewrował Krzysztof Wójcikiewicz i celnym uderzeniem na bramkę Kupczaka ustalił wynik spotkania.

Materiał wideo zrealizowany przez Rychu2010

OkręgówkaWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.08.2017 00:46
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 08.08.2017 09:59
LKS Pasjonat DankowiceLKS Metal WG - Skałka Żabnica
4:4
(2:3)
Trenerzy:
Artur BierońskiSzymon Stawowy
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 2:2
  • 2:3
  • 3:3
  • 3:4
  • 4:4
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Jakub Krajewski
  • Sędzia liniowy Andrzej Zabdyr
  • Sędzia liniowy Klaudiusz Pietroszek
Ilość widzów: 120
Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 8)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.71 (ilość oddanych głosów: 7)
Oceń: 1 2 3 4 5

Filmy

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Wodzisław615
2Gaszowice612
3Wilcza612
4Bełk611
5Czaniec611
6Landek610
7Radziechowy610
8Bytom610
9Jasienica69
10Skoczów67
11Ustroń65
12Racibórz65
13Goczałkowice65
14Tychy II64
15TSP II64
16Lędziny64
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II513
2Ligota512
3Międzybrodzie410
4Kozy410
5Bronów49
6Wilamowice58
7Zabrzeg46
8Rybarzowice56
9Grodziec56
10Bujaków51
11Kalna 50
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna412
2Pogórze512
3Górki W.410
4Pierściec58
5Iskrzyczyn47
6Wielkie II34
7Rudnik41
8Nierodzim30
9Golasowice30
10Hażlach30