Skałka lepsza od Koszarawy

W Żabnicy mierzyły się w ostatnim spotkaniu tego sezonu zespoły miejscowej Skałki i żywieckiej Koszarawy. Pierwsi z bramki powinni cieszyć się goście, powinni, ale rzutu karnego na bramkę nie zamienił Tomasz Janik - jego uderzenie sparował Andrzej Nowakowski.

Co nie udało się gościom, powiodło się gospodarzom, w 40 minucie Mroka pokonał Dominik Natanek. Co prawda w końcówce do remisu doprowadził Filip Bąk, ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, a dokładnie Adriana Szwarca. Napastnik gospodarzy przymierzył z rzutu wolnego w 88 minucie, gwarantując Skałce ostatni w tym sezonie komplet oczek.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 18.06.2017 21:13
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 19.06.2017 23:22
LKS Metal WG - Skałka ŻabnicaTS Koszarawa Żywiec
2:1
(1:0)
Trenerzy:
Adam ŚliwaSławomir Białek
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Krzysztof Pieczonka
      • Sędzia liniowy Sebastian Hojbach
      • Sędzia liniowy Przemysław Krzempek
      Ilość widzów: 40
      Ocena poziomu meczu: 2.11 (ilość oddanych głosów: 9)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 2.46 (ilość oddanych głosów: 13)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk3475
      2Radziechowy3470
      3Czaniec3463
      4TSP II3461
      5Lędziny3458
      6Jasienica3455
      7Racibórz3453
      8Łaziska Grn.3453
      9Ornontowice3451
      10Skoczów3449
      11Wilcza3448
      12Jaworzno3447
      13Concordia3446
      14Landek3445
      15Pszczyna3435
      16Ruptawa3423
      17Mokre3420
      18Suszec347
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Ustroń3078
      2Wisła3073
      3Czechowice-Dz.3056
      4Góral3056
      5Bestwina3055
      6Żabnica3046
      7Dankowice3044
      8Chybie3043
      9Drogomyśl3040
      10Koszarawa Ż.3040
      11Wilkowice3036
      12Pruchna3033
      13Leśna3024
      14Zebrzydowice3022
      15Pietrzykowice3021
      16Cisiec309
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Jaworze2667
      2Bestwinka2653
      3Pisarzowice2648
      4Międzyrzecze2644
      5Wapienica2638
      6Buczkowice2636
      7Porąbka2632
      8Czechowice-Dz. II2631
      9Kobiernice2631
      10Bystra (k. Bielska)2629
      11Kaniów2625
      12Godziszka2625
      13Mazańcowice2625
      14Rybarzowice2622
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Puńców2671
      2Skoczów II2659
      3Ochaby2648
      4Kończyce W.2643
      5Kończyce M.2642
      6Pogwizdów2641
      7Bąków2637
      8Pielgrzymowice2636
      9Goleszów2636
      10Strumień2629
      11Brenna2623
      12Kaczyce2620
      13Dębowiec2617
      14Pogórze2617
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica2662
      2Rajcza2659
      3Milówka2659
      4Czernichów2644
      5Gilowice2642
      6Soła Ż.2637
      7Lipowa2637
      8Sopotnia2637
      9Radziechowy II2636
      10Ujsoły2634
      11Jeleśnia2629
      12Pewel Śl.2627
      13Rychwałd2618
      14Przyborów260
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2464
      2Hecznarowice2456
      3Bronów2453
      4Międzybrodzie2445
      5Jaworze II2440
      6Grodziec2337
      7Bujaków2433
      8Kozy2433
      9Ligota2430
      10Zabrzeg2420
      11Kalna 2416
      12Łodygowice2413
      13Wilkowice II236
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast2266
      2Zabłocie2249
      3Istebna2243
      4Wielkie II2240
      5Pierściec2239
      6Iskrzyczyn2234
      7Nierodzim2231
      8Górki W.2228
      9Hażlach2224
      10Rudnik2217
      11Golasowice2215
      12Brzezówka223
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1847
      2Babia Góra1844
      3Pewel M.1830
      4Juszczyna1828
      5Trzebinia1826
      6Zarzecze1825
      7Korbielów1822
      8Bystra (k. Żywca)1815
      9Słotwina1811
      10Kocierz189