Święta wojna dla Bestwinki

Derbowe mecze Bestwinki z Kaniowem zawsze elektryzują kibiców obu zespołów. W obecnym sezonie Bestwinka pewnie kroczyła po miejsce na podium, goście do ostatniej kolejki nie byli pewni ligowego bytu.

W pierwszej połowie spotatkania kibice nie mieli szczęścia delektować się zdobywanymi bramkami przez zawodników jednej czy drugiej drużyny. Wynik spotkania otworzył w 49 minucie, wykorzystując rzut wolny, Maciej Kosmaty. W 63 i 68 minucie, po bramkach Bartosza Prymuli i Rafała Dawidka, gospodarze ostatecznie zagwarantowali sobie komplet oczek. W końcowce goście odpowiedzieli bramką honorową Łukasza Zdeba.

Bestwinka kończy sezon na miejscu drugim, Przełom jedenastym.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 17.06.2017 22:02
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 18.06.2017 10:28
KS BestwinkaLKS Przełom Kaniów
3:1
(0:0)
Trenerzy:
Tomasz ZużałekRadosław Maciejewski
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 3:1
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Krzysztof Gandzel
  • Sędzia liniowy Jacek Przybyła
  • Sędzia liniowy Jakub Kajstura
Ilość widzów: 150
Ocena poziomu meczu: 4.43 (ilość oddanych głosów: 7)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4.22 (ilość oddanych głosów: 9)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

Szkoda że te setki nie wpadły bo ta "niby wyższość" była by większa niż 3-1 :)
S8
Dodany: 18.06.2017 15:42
Zatwierdzony: 18.06.2017 19:15
podobnodzis wszyscy w Kaniowie pizze w Prowansji jedza na stojąco bo tak boli wszstko na czym się siedzi w Kaniowie buzka;)
slepa kura
Dodany: 18.06.2017 14:15
Zatwierdzony: 18.06.2017 19:15
raz...dwa,,,,trzy......boli dupa w Kaniowie...gramy dluga może co wpadnie hej..a w drugiej nie wychodz tyle bo będzie 7-0...dziekuje dobranoc..dobra to macie pizzze w Prowansji kaniow i krowe przy sklepie ..raz na 10 lat?wystarczy byle was bolało jak dziś domintorzy z a kaniowa!!!
slepa kura
Dodany: 18.06.2017 14:08
Zatwierdzony: 18.06.2017 19:15
tak...45 min dluga i dulgaaaaaa kopaj kaniow hej może co wpadnie... udało się...druga polowa slowo waszego trenera..nie do przodu bo będzie 7-0...widze bol dupy w Kaniowie ...ale boliiiii aleeeeeeeee boliiiiiiiiiii...aleee boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....wicelider was wypunktowal raz,dwa trzy,odpowiedziales???
slepa kura
Dodany: 18.06.2017 14:01
Zatwierdzony: 18.06.2017 19:14
Ślepej kurze też czasem trafi się ziorko..... Raz na 10lat wicelider. Ha, ha. A z tą waszą dominacją w meczu to ciut przesadzone panowie.... W pierwszej odsłonie nie istnieliscie.... W drugiej dopisalo szczęście......... Tyle w temacie wiceliderzy co z drużyną z dołu tabeli nie potrafią pokazać swojej niby wyższości) :-):-)
Kibic
Dodany: 17.06.2017 23:17