Szalona końcówka Pioniera

W Pisarzowicach Pionier podejmował Sołę Kobiernice. Mimo iż na dwie minuty przed końcem goście prowadzili różnicą dwóch trafień, do domów powracają z zerowym dorobkiem.

Już w 3. minucie miejscowi prowadzili, po trafieniu Roberta Nycza. Następne trzy bramki z rzędu zanotowali przyjezdni (kolejno: Paweł Wrona z rzutu karnego, Damian Formas i Dominik Bałys) i z rezultatem 1:3 udali się na przerwę.

Ten rezulat utrzymał się niemal do 90 minuty i wówczas miejscowi dokonali czegoś niezwykłego. Najpierw rzut karny na bramkę zamienił Robert Nycz, następnie do wyrównania doprowadził Damian Marek, a w drugiej doliczonej minucie bramkę zwycięską zantował Łukasz Nycz.