Zwycięskie pożegnanie z awansem

Zespół WSS Wisła, by jeszcze myśleć o awansie, mecz w Chybiu musiał wygrać i liczyć na stratę punktów Kuźni w Drogomyślu. Goście swoje zadanie, pokonując Cukrownika, wykonali, druga część planu jednak nie wypaliła i z awansu cieszą się zawodnicy ustrońskiej Kuźni.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 15.06.2017 20:00
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 18.06.2017 09:53
RKS Cukrownik ChybieWSS Wisła
3:4
(0:1)
Trenerzy:
Krzysztof Dybczyński (do 01.12.2016 r. Andrzej Myśliwiec)Tomasz Wuwer
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
  • 2:4
  • 3:4
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Tomasz Wajda
        • Sędzia liniowy Wojciech Sajbor
        • Sędzia liniowy Wiktor Urbańczyk
        Ilość widzów: 180
        Ocena poziomu meczu: 3.91 (ilość oddanych głosów: 11)
        Oceń: 1 2 3 4 5
        Ocena pracy sędziego: 3.11 (ilość oddanych głosów: 9)
        Oceń: 1 2 3 4 5

        Komentarze

        Wasze komentarze

        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Bełk3475
        2Radziechowy3470
        3Czaniec3463
        4TSP II3461
        5Lędziny3458
        6Jasienica3455
        7Racibórz3453
        8Łaziska Grn.3453
        9Ornontowice3451
        10Skoczów3449
        11Wilcza3448
        12Jaworzno3447
        13Concordia3446
        14Landek3445
        15Pszczyna3435
        16Ruptawa3423
        17Mokre3420
        18Suszec347
        Okręgówka
        POZDrużynaMPKT
        1Ustroń3078
        2Wisła3073
        3Czechowice-Dz.3056
        4Góral3056
        5Bestwina3055
        6Żabnica3046
        7Dankowice3044
        8Chybie3043
        9Drogomyśl3040
        10Koszarawa Ż.3040
        11Wilkowice3036
        12Pruchna3033
        13Leśna3024
        14Zebrzydowice3022
        15Pietrzykowice3021
        16Cisiec309
        A Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Jaworze2667
        2Bestwinka2653
        3Pisarzowice2648
        4Międzyrzecze2644
        5Wapienica2638
        6Buczkowice2636
        7Porąbka2632
        8Czechowice-Dz. II2631
        9Kobiernice2631
        10Bystra (k. Bielska)2629
        11Kaniów2625
        12Godziszka2625
        13Mazańcowice2625
        14Rybarzowice2622
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Puńców2671
        2Skoczów II2659
        3Ochaby2648
        4Kończyce W.2643
        5Kończyce M.2642
        6Pogwizdów2641
        7Bąków2637
        8Pielgrzymowice2636
        9Goleszów2636
        10Strumień2629
        11Brenna2623
        12Kaczyce2620
        13Dębowiec2617
        14Pogórze2617
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Łękawica2662
        2Rajcza2659
        3Milówka2659
        4Czernichów2644
        5Gilowice2642
        6Soła Ż.2637
        7Lipowa2637
        8Sopotnia2637
        9Radziechowy II2636
        10Ujsoły2634
        11Jeleśnia2629
        12Pewel Śl.2627
        13Rychwałd2618
        14Przyborów260
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Rekord II2464
        2Hecznarowice2456
        3Bronów2453
        4Międzybrodzie2445
        5Jaworze II2440
        6Grodziec2337
        7Bujaków2433
        8Kozy2433
        9Ligota2430
        10Zabrzeg2420
        11Kalna 2416
        12Łodygowice2413
        13Wilkowice II236
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        11909 Piast2266
        2Zabłocie2249
        3Istebna2243
        4Wielkie II2240
        5Pierściec2239
        6Iskrzyczyn2234
        7Nierodzim2231
        8Górki W.2228
        9Hażlach2224
        10Rudnik2217
        11Golasowice2215
        12Brzezówka223
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Węgierska G.1847
        2Babia Góra1844
        3Pewel M.1830
        4Juszczyna1828
        5Trzebinia1826
        6Zarzecze1825
        7Korbielów1822
        8Bystra (k. Żywca)1815
        9Słotwina1811
        10Kocierz189