1 Liga Playarena BB[23 i 30 kolejka]

W tym tygodniu więcej meczów i dodatkowo puchar - zapowiedz 23. i 30. kolejki

W tym tygodniu w Bielsku-Białej zaczynamy grę od czwartku, a kończymy w niedzielę o godz. 21:00. Wśród zaplanowanych meczów jest wiele ciekawych hitów, lecz jeden z nich będzie ponad wszystkimi. To mecz trzeciej drużyny Bandy Świrów z niepokonanym liderem, czyli Piekarnią Brzuchański. Banda w miniony weekend, po zaciętej i ostrej grze, pokonała Young Power 7:4, za to Piekarnia skupiła się na Pucharze Bielska, pokonując 2-ligową ekipę Bielska, która miała dzięki temu przetarcie przed awansem do 1 ligi, bo w końcu w nowym sezonie drużyna Krzysztofa Kocmana zagra na najwyższym szczeblu rozgrywek.

 

 

Terminarz spotkań

Czwartek

15.06 Wizjanet Team - Young Power (17:00)
15.06 LKS - Czechowice Team (18:00)
15.06 FC Wapienica - Body-Maxx.pl (19:00)
15.06 Lej mi Pół - Pokemony (20:00)
15.06 (P) Centrum - Banda Świrów (21:00)

 

Piątek

16.06 FC Olewers - Wpn Squad (17:00)
16.06 (P) Wapienica - LKS (18:00)
16.06 (P) Pokemony - Czechowice (19:00)
16.06 Banda Świrów - Piekarnia Brzuchański (20:00)
16.06 FC Tury - Black Game Team (21:00)

 

Sobota 

17.06 (P) Pok/czech - Wap/LKS (18:00)
17.06 Wilki Południa - FC Wapienica (19:00)
17.06 Lej mi Pół - Leśny Klub Sportowy (20:00)

Niedziela

18.06 MegaSport - Body-Maxx.pl (14:00)
18.06 Pokemony - Wizjanet Team (15:00)
18.06 Young Power - FC Tury (16:00)
18.06 Black Game Team - Wpn Squad (17:00)
18.06 Piekarnia Brzuchański - Czechowice Team (18:00)
18.06 Mecz o 3. miejsce w Pucharze Bielska (19:00)
18.06 Finał Pucharu Bielska (20:00)

 

Sponsorzy rozgrywek:

Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55

FHUKominki Sebastian Wójcik
tel. 512 393 875

 

Partnerzy rozgrywek:

http://www.bbosir.bielsko.pl/d/start
http://beskidzkapilka.pl
http://www.super-nowa.pl/
Vitasport.pl Bielsko Biała

Playarena 1L
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 15.06.2017 16:46
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 18.06.2017 09:48

Tabela

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Piekarnia Brzuchański34100245:723310
2Young Power3483215:902725
3Banda Świrów3168193:1102227
4Lej mi Pół3267182:1122147
5Wilki Południa3364158:1031977
6Wizjanet Team3459171:14219213
7Black Game Team3257176:12418311
8FC Olewers3256174:14318212
9Pokemony3352207:16916413
10Czechowice Team3346171:19815117
11Leśny Klub Sportowy3445158:12513615
12FC Wapienica3242150:16313316
13Wpn Squad3438141:15712220
14Body-Maxx.pl3429117:2089223
15MegaSport3226112:1858222
16FC Tury3425143:2868125
17HuSaRiA WuPe181654:955112
1818BPD331578:1845028
19BeskidzkaPilka.pl337110:2892130

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189