Przełamanie się Kaniowa

Zespół Przełomu, pod wodzą nowego szkoleniowca, przełamał się i po czterech meczach bez wygranej oraz niebezpiecznemu zbliżeniu się do strefy spadkowej, zdołał pewnie pokonać rywala.

Drużyna gości pojawiła się na meczu w składzie jedenastoosobowym, a już po kwadransie zespół z Buczkowic grał w osłabieniu, kontuzji doznał Andrzej Kowalczyk. Pomimo gry bez jednego zawodnika, zespół trenera Wiercigrocha długo opierał się przeciwnikom i skapitulował dopiero w 35 minucie, po bramce Mateusza Grygierca.

W drugiej połowie na boisku dzielili i rządzili gracze z Kaniowa i po zaaplikowaniu przeciwnikowi, który to ostatecznie kończył mecz w osłabieniu dwuosobowym, pięciu bramek, zainkasowali komplet punktów, oddalający Przełom od strefy spadkowej na odległość trzech oczek.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.06.2017 21:27
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 11.06.2017 00:21
LKS Przełom KaniówGLKS Sokół Buczkowice
6:0
(1:0)
Trenerzy:
Radosław MaciejewskiJacek Wiercigroch
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Michał Mioduchowski
    • Sędzia liniowy Andrzej Listowski
    • Sędzia liniowy Dawid Ciupek
    Ilość widzów: 100
    Ocena poziomu meczu: 2.54 (ilość oddanych głosów: 13)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4 (ilość oddanych głosów: 9)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    z tego co mi wiadomo iskra chciała wygrac z bestwinka w sposób pozasportowy ale nie poszlo..bestwinka się nie podlozyla i tutaj szacun także kolego z Rybarzowic umiejcie wygrac na boisku ,nie poza nim
    kibic
    Dodany: 12.06.2017 12:02
    Zatwierdzony: 12.06.2017 14:29
    Iskra fan ty powiedz ile zaplaciliscie za 9kartek i karne z Buczkami..... Trza dziś było wygrać z Bestwinką a nie szukać cudów
    Kibic
    Dodany: 11.06.2017 23:02
    Zatwierdzony: 11.06.2017 23:05
    Okiem kibica nie był to niestety "czysty" mecz. Nie wiem jaki jest stosunek między tymi klubami, ale wyglądało to dość sztucznie, czasami nawet dla trójki sędziowskiej... Kaniów potrzebował punktów, to oczywiste, ale dziwi mnie, że drużyna Buczkowic ledwo się zebrała akurat na ten mecz...i jeszcze wiedząc, że nie ma nikogo na ławce zdekompletowała się po wątpliwych faulach... A o padających bramkach i reakcji obrony przyjezdnych nie wspomnę. Bardzo chcę wierzyć, że mecz rozstrzygnął się na boisku, a nie poza nim, bo byłoby to wielkie chamstwo.
    fc.iskra.fan
    Dodany: 11.06.2017 18:13
    Zatwierdzony: 11.06.2017 18:30
    Brawo ???? dla Sokoła za walkę do końca..... Pomimo poważnego osłabienia. Do 35minuty gdy grali w komplecie dwa razy poważnie zagrozili bramce Przełomu.
    Kibic
    Dodany: 11.06.2017 11:39
    Zatwierdzony: 11.06.2017 11:54
    Jaki przebieg miał mecz to każdy widział. Drużyna przyjeżdża w 11, z tego w trakcie meczu "ze zmęczenia" schodzi dwóch zawodników. Chodzę na mecze Buczkowic i na wyjazdy jeżdżę od lat i takich jaj w wykonaniu Sokoła jeszcze nie widziałem. Bramki jak w trampkarzach. Powinniście zwrócić kibicom za dojazd i wejściówki. Najbardziej szkoda mi grupki dzieci, które bardzo licznie dopingowały miejscowych i myślały, że oglądają zdrową, sportową rywalizację. Nic oczywiście nie sugeruję. Może zbieg wielu przypadków ;) Taki mecz cudów.
    kibicgol
    Dodany: 10.06.2017 23:06