Soła przelała Zaporę

Derbowa potyczka zespołów Zapory Porąbka z Sołą Kobiernice wydawała się mieć jednego faworyta - byli nim gospodarze. Goście, mając w perspektywie walkę o ligowy byt, zaskoczyli i wysoko pokonali miejscowych.

Przez wiele minut na tablicy wyników utrzymywał się wynik bezbramkowy, dopiero w końcówce pierwszej odsłony drogę do bramki Madejczyka znalazł Jarosław Ścieszka. Na drugą połowę gospodarze wychodzili z założeniem doprowadzenia do wyrównania, odmienne plany mieli jednak goście i to oni dominowali w tej części spotkania.

W 46 i 49 minucie bramkarza gospodarzy pokonał Oskar Kojder i jasne się stało, że gospodarze tego meczu nie wygrają. W końcówce wynik ustalił Szymon Niemczyk i punkty w komplecie pojechały do Kobiernic. Wygrana przesunęła Solaków na miejsce dziewiąte, Zapora pozostaje siódma.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 04.06.2017 12:46
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 05.06.2017 19:32
LKS Zapora PorąbkaKS Soła Kobiernice
0:4
(0:1)
Trenerzy:
Maciej Gilek (do 23.01.2017 r. Leszek Młocek)Krzysztof Janeczko (do 2.04.2017 r Włodzimierz Kowalczyk)
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Tomasz Sajbor
    • Sędzia liniowy Leszek Pacyna
    • Sędzia liniowy Wacław Bąk
    Ilość widzów: 150
    Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 4)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3.88 (ilość oddanych głosów: 8)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    widzów 150 (10 miejscowych i 140 z Kobiernic) xD
    oglądacz
    Dodany: 04.06.2017 13:04
    Zatwierdzony: 04.06.2017 14:44
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3475
    2Radziechowy3470
    3Czaniec3463
    4TSP II3461
    5Lędziny3458
    6Jasienica3455
    7Łaziska Grn.3453
    8Racibórz3453
    9Ornontowice3451
    10Skoczów3449
    11Wilcza3448
    12Jaworzno3447
    13Concordia3446
    14Landek3445
    15Pszczyna3435
    16Ruptawa3423
    17Mokre3420
    18Suszec347
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń3078
    2Wisła3073
    3Góral3056
    4Czechowice-Dz.3056
    5Bestwina3055
    6Żabnica3046
    7Dankowice3044
    8Chybie3043
    9Koszarawa Ż.3040
    10Drogomyśl3040
    11Wilkowice3036
    12Pruchna3033
    13Leśna3024
    14Zebrzydowice3022
    15Pietrzykowice3021
    16Cisiec309
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2667
    2Bestwinka2653
    3Pisarzowice2648
    4Międzyrzecze2644
    5Wapienica2638
    6Buczkowice2636
    7Porąbka2632
    8Kobiernice2631
    9Czechowice-Dz. II2631
    10Bystra (k. Bielska)2629
    11Kaniów2625
    12Mazańcowice2625
    13Godziszka2625
    14Rybarzowice2622
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2671
    2Skoczów II2659
    3Ochaby2648
    4Kończyce W.2643
    5Kończyce M.2642
    6Pogwizdów2641
    7Bąków2637
    8Goleszów2636
    9Pielgrzymowice2636
    10Strumień2629
    11Brenna2623
    12Kaczyce2620
    13Pogórze2617
    14Dębowiec2617
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica2559
    2Milówka2659
    3Rajcza2556
    4Czernichów2541
    5Gilowice2539
    6Sopotnia2637
    7Lipowa2637
    8Soła Ż.2637
    9Radziechowy II2536
    10Ujsoły2534
    11Jeleśnia2529
    12Pewel Śl.2527
    13Rychwałd2618
    14Przyborów260
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2464
    2Hecznarowice2456
    3Bronów2453
    4Międzybrodzie2445
    5Jaworze II2440
    6Grodziec2337
    7Bujaków2433
    8Kozy2433
    9Ligota2430
    10Zabrzeg2420
    11Kalna 2416
    12Łodygowice2413
    13Wilkowice II236
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast2266
    2Zabłocie2249
    3Istebna2243
    4Wielkie II2240
    5Pierściec2239
    6Iskrzyczyn2234
    7Nierodzim2231
    8Górki W.2228
    9Hażlach2224
    10Rudnik2217
    11Golasowice2215
    12Brzezówka223
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1847
    2Babia Góra1844
    3Pewel M.1830
    4Juszczyna1828
    5Trzebinia1826
    6Zarzecze1825
    7Korbielów1822
    8Bystra (k. Żywca)1815
    9Słotwina1811
    10Kocierz189