Piasta 20 (!) wygrana

Po raz dwudziesty z rzędu w tym sezonie, zespół Piasta Cieszyn pewnie pokonał rywala. W sobotnie popołudnie na obiekcie przy al. Łyska podopieczni trenera Marka Bakuna rozbili rezerwę Kończyc Wielkich.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.06.2017 19:38
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 03.06.2017 21:55
TS 1909 Piast CieszynLKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
6:0
(2:0)
Trenerzy:
Marek BakunFranciszek Bierski, Grzegorz Brychcy
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Klaudiusz Pietroszek
    • Sędzia liniowy Jakub Kajstura
    • Sędzia liniowy Adam Moskwik
    Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4 (ilość oddanych głosów: 8)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3475
    2Radziechowy3470
    3Czaniec3463
    4TSP II3461
    5Lędziny3458
    6Jasienica3455
    7Racibórz3453
    8Łaziska Grn.3453
    9Ornontowice3451
    10Skoczów3449
    11Wilcza3448
    12Jaworzno3447
    13Concordia3446
    14Landek3445
    15Pszczyna3435
    16Ruptawa3423
    17Mokre3420
    18Suszec347
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń3078
    2Wisła3073
    3Czechowice-Dz.3056
    4Góral3056
    5Bestwina3055
    6Żabnica3046
    7Dankowice3044
    8Chybie3043
    9Drogomyśl3040
    10Koszarawa Ż.3040
    11Wilkowice3036
    12Pruchna3033
    13Leśna3024
    14Zebrzydowice3022
    15Pietrzykowice3021
    16Cisiec309
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2667
    2Bestwinka2653
    3Pisarzowice2648
    4Międzyrzecze2644
    5Wapienica2638
    6Buczkowice2636
    7Porąbka2632
    8Czechowice-Dz. II2631
    9Kobiernice2631
    10Bystra (k. Bielska)2629
    11Kaniów2625
    12Godziszka2625
    13Mazańcowice2625
    14Rybarzowice2622
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2671
    2Skoczów II2659
    3Ochaby2648
    4Kończyce W.2643
    5Kończyce M.2642
    6Pogwizdów2641
    7Bąków2637
    8Pielgrzymowice2636
    9Goleszów2636
    10Strumień2629
    11Brenna2623
    12Kaczyce2620
    13Dębowiec2617
    14Pogórze2617
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica2662
    2Rajcza2659
    3Milówka2659
    4Czernichów2644
    5Gilowice2642
    6Soła Ż.2637
    7Lipowa2637
    8Sopotnia2637
    9Radziechowy II2636
    10Ujsoły2634
    11Jeleśnia2629
    12Pewel Śl.2627
    13Rychwałd2618
    14Przyborów260
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2464
    2Hecznarowice2456
    3Bronów2453
    4Międzybrodzie2445
    5Jaworze II2440
    6Grodziec2337
    7Bujaków2433
    8Kozy2433
    9Ligota2430
    10Zabrzeg2420
    11Kalna 2416
    12Łodygowice2413
    13Wilkowice II236
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast2266
    2Zabłocie2249
    3Istebna2243
    4Wielkie II2240
    5Pierściec2239
    6Iskrzyczyn2234
    7Nierodzim2231
    8Górki W.2228
    9Hażlach2224
    10Rudnik2217
    11Golasowice2215
    12Brzezówka223
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1847
    2Babia Góra1844
    3Pewel M.1830
    4Juszczyna1828
    5Trzebinia1826
    6Zarzecze1825
    7Korbielów1822
    8Bystra (k. Żywca)1815
    9Słotwina1811
    10Kocierz189