Lidera pewny krok w stronę awansu

Zdecydowanym faworytem spotkania w Leśnej była ustrońska Kuźnia, gracze z Ustronia nie dali, walczącej o punkty jak o powietrze, Leśnej żadnych szans i pewnie sięgnęli po komplet punktów.

Od początku spotkania ogromną przewagę posiadali goście z Ustronia, Na pierwsze trafienie czekano do 25 minuty, gdy dośrodkowanie w pole karne, na bramkę dla swojego zespołu zamienił Michał Pietraczyk. Prowadzenie jedną bramką nie zadowalało drużyny Kuźni i już w 33 minucie bramkę wyjątkowej urody, zza pola karnego, uzyskał Tomasz Czyż.

Gospodarze pojedyńczymi atakami próbowali zdobyć choćby jedną bramką, dobrze ustawiona defensywa lidera nie pozwalała jednak na zbyt wiele, a co za tym idzie, ilość bramek na koncie Leśnej nie zmieniała się i wynosiła okrągłe zero.

W drugiej połowie podopieczni trenera Żebrowskiego ostatecznie rozprawili się ze zespołem gospodarzy i po bramkach zdobywanych kolejno przez Konrada Palę, Roberta Madzię (minutę po wejściu na boisko) oraz Adriana Sikorę, zainkasowali komplet oczek, pozwalający cieszyć się z pięciu punktów przewagi nad wiceliderem z Wisły. Leśna, wysoko przegrywając, spadła na miejsce przedostatnie.

OkręgówkaWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.05.2017 22:34
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 25.05.2017 01:13
LKS LeśnaKS Kuźnia Ustroń
0:5
(0:2)
Trenerzy:
Dariusz UrbaniakMateusz Żebrowski
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
  • 0:5
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Łukasz Wojsław
  • Sędzia liniowy Dawid Ozimina
  • Sędzia liniowy Klaudia Kubaszek
Ilość widzów: 105
Ocena poziomu meczu: 2.94 (ilość oddanych głosów: 18)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.93 (ilość oddanych głosów: 15)
Oceń: 1 2 3 4 5

Filmy

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Wodzisław615
2Gaszowice612
3Wilcza612
4Bełk611
5Czaniec611
6Landek610
7Radziechowy610
8Bytom610
9Jasienica69
10Skoczów67
11Ustroń65
12Racibórz65
13Goczałkowice65
14Tychy II64
15TSP II64
16Lędziny64
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II513
2Ligota512
3Międzybrodzie410
4Kozy410
5Bronów49
6Wilamowice58
7Zabrzeg46
8Rybarzowice56
9Grodziec56
10Bujaków51
11Kalna 50
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna412
2Pogórze512
3Górki W.410
4Pierściec58
5Iskrzyczyn47
6Wielkie II34
7Rudnik41
8Nierodzim30
9Golasowice30
10Hażlach30