Turniej Miast niekoniecznie Targowych

W nadchodzący weekend czekają nas emocje związane z I edycją Turnieju Miast niekoniecznie Targowych. Rozgrywki organizowane przez Bielską Playarenę zapowiadają się wyjątkowo ciekawie.

Początkowo w turnieju zaplanowano udział 24 zespołów, ostatecznie jednak na obiekcie Orlik przy ulicy Słowackiego w Bielsku-Białej zmierzy się ze sobą liczba 25 drużyn. W związku z ilością zgłoszonych zespołów, drużyny zostały podzielone na 6 grup, pięć 4 zespołowych i jedną 5 zespołową.

Zgłoszone zespoły zostały przydzielone do 3 koszyków.

1 koszyk: All Ayez On Us Katowice, Alpintechn Jastrzębie, Las Palmas Łódź, Wiśniówka Team Jastrzębie, Newells Old Boys Jastrzębie, Wilki Południa Bielsko-Biała

2 koszyk: Flashke Sosnowiec, Team Zdrooy Jastrzębie, FC Brotherhood Kraków, Pychoteam Kraków, Wojsmedia Bielsko-Biała, AKS Grzybowice Zabrze

3 Koszyk: Badboys Football Kraków, New Era Kraków, Blue Devils Chorzów, Offensive Łódź, Young Power Bielsko-Biała, Wizjanet Bielsko-Biała, Lej Mi Pół Bielsko-Biała, Warmerr Bielsko-Biała, 4Fun Football Team Bielsko-Biała, Megasport Bielsko-Biała, Bazar Team Sosnowiec, The Shakers Bielsko-Biała, Atom Hiroszima Bielsko-Biała.

W związku ze zmianą ilości drużyn, do 1/8 finału awans uzyskają po dwie najlepsze zespoły z każdej grupy, oraz 4 zespoły z miejsc 3, mających najlepszy bilans z zespołami które w danej grupie zajęły miejsca pierwsze i drugie, wyniki z 4 drużyną i piąta (grupa F), nie będą brane pod uwagę.

Fazę play-off turnieju będzie można śledzić na żywo na naszym profilu na Facebooku (o ile pogoda pozwoli oczywiście).

Zapis wideo z losowania:

 

Terminarz spotkań:

  Faza grupowa (sobota):  
             
    Grupa A  
  1 Newells Old Boys - Warmerr 08:00  
  2 Pychoteam - The Shakers 08:18  
  3 The Shakers - Newells Old Boys 08:36  
  4 Warmerr - Pychoteam 08:54  
  5 Warmerr - The Shakers 09:12  
  6 Pychoteam - Newells Old Boys 09:30  
    Grupa B  
  7 All Eyez On Us - Badboys Football 09:50  
  8 Lej Mi Pół - AKS Grzybowice 10:08  
  9 Lej Mi Pół - All Eyez On Us 10:26  
  10 AKS Grzybowice - Badboys Football 10:44  
  11 Badboys Football   Lej Mi Pół 11:02  
  12 All Eyez On Us - AKS Grzybowice 11:20  
    Grupa C  
  13 Alpintechn - Atom Hiroszima 11:40  
  14 Blue Devils - Team Zdrooy 11:58  
  15 Blue Devils - Alpintchn 12:16  
  16 Team Zdrooy - Atom Hiroszima 12:34  
  17 Atom Hiroszima - Blue Devils 12:52  
  18 Alpintechn - Team Zdrooy 13:10  
    Grupa D  
  19 Wiśniówka Team - Megasport 13:30  
  20 Brotherhood - Bazar 13:48  
  21 Bazar - Wiśniówka Team 14:06  
  22 Brotherhood - Megasport 14:24  
  23 Megasport - Bazar 14:42  
  24 Wiśniówka Team - Brotherhood 15:00  
    Grupa E  
  25 Wilki Południa - New Era 15:20  
  26 Flaschke - Wizjanet 15:38  
  27 Wizjanet - Wilki Południa 15:56  
  28 New Era - Flaschke 16:14  
  29 New Era - Wizjanet 16:32  
  30 Wilki Południa - Flaschke 16:50  
    Grupa F  
  31 Young Power - Wojsmedia 17:10  
  32 4Fun Football - Las Palmas 17:28  
  33 Offensive - Young Power 17:46  
  34 Wojsmedia - 4Fun Football 18:04  
  35 Offensive - Las Palmas 18:22  
  36 Young Power - 4Fun Football 18:40  
  37 Wojsmedia - Offensive 18:58  
  38 Las Palmas - Young Power 19:16  
  39 4Fun Football - Offensive 19:34  
  40 Las Palmas - Wojsmedia 19:52  
             
  Faza Play-off (niedziela):  
             
  1/8  
  41 1A - 2E 10:00  
  42 1B - 1m3 10:23  
  43 1C - 2D 10:46  
  44 1D - 2m3 11:09  
  45 1E - 2C 11:32  
  46 1F - 3m3 11:55  
  47 2A - 2B 12:18  
  48 2F - 4m3 12:41  
  1/4  
  49 zw. 41 - zw. 48 13:20  
  50 zw. 47 - zw. 42 13:43  
  51 zw. 43 - zw. 46 14:06  
  52 zw. 44 - zw. 45 14:29  
  1/2  
  53 zw. 49 - zw. 52 15:00  
  54 zw. 50 - zw. 51 15:25  
  o 3 msc  
  55 prz. 53 - prz. 54 16:10  
  Finał  
  56 zw. 53 - zw. 54 16:45  

 

TurniejAmatorzyPlayarena 1LPlayarena 2L
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 22.02.2017 23:03
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 24.02.2017 10:34

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Wodzisław615
2Gaszowice612
3Wilcza612
4Bełk611
5Czaniec611
6Landek610
7Radziechowy610
8Bytom610
9Jasienica69
10Skoczów67
11Ustroń65
12Racibórz65
13Goczałkowice65
14Tychy II64
15TSP II64
16Lędziny64
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II513
2Ligota512
3Międzybrodzie410
4Kozy410
5Bronów49
6Wilamowice58
7Zabrzeg46
8Rybarzowice56
9Grodziec56
10Bujaków51
11Kalna 50
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna412
2Pogórze512
3Górki W.410
4Pierściec58
5Iskrzyczyn47
6Wielkie II34
7Rudnik41
8Nierodzim30
9Golasowice30
10Hażlach30