KS Międzyrzecze

Adres: Międzyrzecze Dolne 214, 43-392 Międzyrzecze Górne,
Telefon(y): +48 602 463 925
E-mail: ks.miedzyrzecze@poczta.fm
WWW: http://www.ks.miedzyrzecze.org.pl

Prezes: Zdzisław Szczyrbowski
Kierownik: Bogdan Kalisz
Trener: Daniel Bąk (do 24.10.2016 r. Zbigniew Byrdy,do 14.09.2016 r. Roman Folek, do 07.11.2016 r. Krzysztof Szczyrbowki)

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Obiekt KS Międzyrzecze
Pojemność stadionu: 150 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 71m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Machalicabramkarz
2Mateusz Szarekbramkarz
3Ireneusz Szpałekbramkarz
4Konrad Czarnieckiobrońca
5Mateusz Mośobrońca
6Szymon Pustelnikobrońca
7Piotr Witkowskiobrońca
8Paweł Wydraobrońca
9Michał Badurapomocnik
10Marcin Bebekpomocnik
11Rafał Chromikpomocnik
12Rafał Chudzikpomocnik
13Damian Folekpomocnik
14Radosław Folekpomocnik
15Paweł Kępkapomocnik
16Piotr Koźlukpomocnik
17Adrian Malcharpomocnik
18Patryk Mikołajczykpomocnik
19Marcin Pierzgapomocnik
20Damian Podsiadłopomocnik
21Krzysztof Stanisławskipomocnik
22Maciej Szkucikpomocnik
23Bartosz Wajspomocnik
24Mateusz Kępkanapastnik
25Roman Miklernapastnik
26Przemysław Szczyrbowskinapastnik
27Norbert Uchyłanapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Radosław Folek
4
Przemysław Szczyrbowski
2
Marcin Bebek
Mateusz Kępka
Szymon Pustelnik
Paweł Wydra
1
Damian Folek
Paweł Kępka
Piotr Koźluk
Adrian Malchar
Ireneusz Szpałek
Norbert Uchyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPKobiernice1:2 (0:0)Międzyrzecze
13.08.201617:00KAMiędzyrzecze5:1 (4:1)Kaniów
20.08.201616:00KAMazańcowice1:3 (1:1)Międzyrzecze
24.08.201617:00PPMiędzyrzecze0:3 (0:2)Rekord
27.08.201617:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Kobiernice
07.09.201617:00KAPorąbka5:0 (3:0)Międzyrzecze
10.09.201616:00KAMiędzyrzecze0:0 (0:0)Godziszka
18.09.201616:00KABystra (k. Bielska)1:4 (0:3)Międzyrzecze
24.09.201616:00KAMiędzyrzecze1:1 (1:0)Buczkowice
02.10.201615:00KABestwinka4:1 (2:1)Międzyrzecze
08.10.201615:00KAMiędzyrzecze0:6 (0:2)Jaworze
15.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Pisarzowice
22.10.201615:00KACzechowice-Dz. II6:2 (3:0)Międzyrzecze
29.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:3 (0:2)Wapienica
05.11.201614:00KARybarzowice2:8 (0:3)Międzyrzecze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:30Ochaby4:2 (2:1)Międzyrzecze
21.07.201618:00Kończyce W.1:2 (1:0)Międzyrzecze
27.07.201618:00LKS Studzionka4:3 (1:1)Międzyrzecze
03.08.201618:00Rudnik3:8 (1:2)Międzyrzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1736
2Radziechowy1735
3Czaniec1735
4Jasienica1733
5Lędziny1731
6TSP II1730
7Skoczów1728
8Wilcza1726
9Landek1724
10Ornontowice1723
11Łaziska Grn.1722
12Jaworzno1722
13Racibórz1722
14Concordia1719
15Ruptawa1716
16Pszczyna1711
17Mokre1710
18Suszec174
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń1542
2Wisła1540
3Góral1532
4Czechowice-Dz.1529
5Żabnica1527
6Dankowice1526
7Bestwina1525
8Chybie1521
9Drogomyśl1518
10Koszarawa Ż.1517
11Wilkowice1516
12Pruchna1512
13Zebrzydowice1511
14Leśna159
15Pietrzykowice157
16Cisiec156
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze1337
2Bestwinka1324
3Buczkowice1324
4Porąbka1323
5Pisarzowice1321
6Wapienica1321
7Międzyrzecze1316
8Mazańcowice1316
9Kobiernice1315
10Kaniów1314
11Godziszka1314
12Rybarzowice1310
13Bystra (k. Bielska)139
14Czechowice-Dz. II138
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców1334
2Skoczów II1333
3Ochaby1328
4Pogwizdów1322
5Kończyce M.1321
6Kończyce W.1320
7Bąków1319
8Pielgrzymowice1317
9Strumień1315
10Goleszów1314
11Pogórze1313
12Brenna1313
13Dębowiec138
14Kaczyce134
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1331
2Rajcza1325
3Milówka1224
4Gilowice1323
5Czernichów1323
6Radziechowy II1321
7Rychwałd1318
8Sopotnia1318
9Lipowa1318
10Soła Ż.1318
11Pewel Śl.1315
12Ujsoły1312
13Jeleśnia1210
14Przyborów130
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1230
2Hecznarowice1227
3Bronów1225
4Jaworze II1224
5Grodziec1222
6Międzybrodzie1220
7Kozy1219
8Ligota1216
9Bujaków1216
10Zabrzeg129
11Kalna 127
12Wilkowice II126
13Łodygowice126
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1133
2Wielkie II1124
3Zabłocie1124
4Istebna1121
5Nierodzim1121
6Pierściec1118
7Iskrzyczyn1116
8Górki W.1112
9Hażlach1111
10Golasowice119
11Rudnik117
12Brzezówka110
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.925
2Babia Góra919
3Zarzecze918
4Pewel M.915
5Korbielów913
6Trzebinia913
7Juszczyna910
8Kocierz98
9Słotwina95
10Bystra (k. Żywca)93