KS Międzyrzecze

Adres: Międzyrzecze Dolne 214, 43-392 Międzyrzecze Górne,
Telefon(y): +48 602 463 925
E-mail: ks.miedzyrzecze@poczta.fm
WWW: http://www.ks.miedzyrzecze.org.pl

Prezes: Zdzisław Szczyrbowski
Kierownik: Bogdan Kalisz
Trener: Daniel Bąk (do 24.10.2016 r. Zbigniew Byrdy,do 14.09.2016 r. Roman Folek, do 07.11.2016 r. Krzysztof Szczyrbowki)

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Obiekt KS Międzyrzecze
Pojemność stadionu: 150 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 71m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Szarekbramkarz
2Ireneusz Szpałekbramkarz
3Damian Borkowskiobrońca
4Konrad Czarnieckiobrońca
5Mateusz Mośobrońca
6Szymon Pustelnikobrońca
7Piotr Witkowskiobrońca
8Paweł Wydraobrońca
9Michał Zielińskiobrońca
10Michał Badurapomocnik
11Marcin Bebekpomocnik
12Rafał Chromikpomocnik
13Szymon Dropczyńskipomocnik
14Damian Folekpomocnik
15Radosław Folekpomocnik
16Dominik Guszpilpomocnik
17Adrian Iciekpomocnik
18Paweł Kępkapomocnik
19Piotr Koźlukpomocnik
20Adrian Malcharpomocnik
21Patryk Mikołajczykpomocnik
22Marcin Pierzgapomocnik
23Damian Podsiadłopomocnik
24Krzysztof Stanisławskipomocnik
25Maciej Szkucikpomocnik
26Bartosz Wajspomocnik
27Mateusz Kępkanapastnik
28Roman Miklernapastnik
29Przemysław Szczyrbowskinapastnik
30Norbert Uchyłanapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Radosław Folek
4
Marcin Bebek
Przemysław Szczyrbowski
3
Damian Folek
Mateusz Kępka
2
Paweł Kępka
Szymon Pustelnik
Paweł Wydra
1
Adrian Iciek
Piotr Koźluk
Adrian Malchar
Mateusz Moś
Ireneusz Szpałek
Norbert Uchyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPKobiernice1:2 (0:0)Międzyrzecze
13.08.201617:00KAMiędzyrzecze5:1 (4:1)Kaniów
20.08.201616:00KAMazańcowice1:3 (1:1)Międzyrzecze
24.08.201617:00PPMiędzyrzecze0:3 (0:2)Rekord
27.08.201617:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Kobiernice
07.09.201617:00KAPorąbka5:0 (3:0)Międzyrzecze
10.09.201616:00KAMiędzyrzecze0:0 (0:0)Godziszka
18.09.201616:00KABystra (k. Bielska)1:4 (0:3)Międzyrzecze
24.09.201616:00KAMiędzyrzecze1:1 (1:0)Buczkowice
02.10.201615:00KABestwinka4:1 (2:1)Międzyrzecze
08.10.201615:00KAMiędzyrzecze0:6 (0:2)Jaworze
15.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Pisarzowice
22.10.201615:00KACzechowice-Dz. II6:2 (3:0)Międzyrzecze
29.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:3 (0:2)Wapienica
05.11.201614:00KARybarzowice2:8 (0:3)Międzyrzecze
26.03.201715:00KAKaniów0:7 (0:2)Międzyrzecze
02.04.201716:00KAMiędzyrzecze3:2 (3:1)Mazańcowice
09.04.201716:00KAKobiernice0:0 (0:0)Międzyrzecze
29.04.201717:00KAGodziszka0:2 (0:1)Międzyrzecze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:30Ochaby4:2 (2:1)Międzyrzecze
21.07.201618:00Kończyce W.1:2 (1:0)Międzyrzecze
27.07.201618:00LKS Studzionka4:3 (1:1)Międzyrzecze
03.08.201618:00Rudnik3:8 (1:2)Międzyrzecze
05.02.201718:00Nierodzim0:9 (0:5)Międzyrzecze
12.02.201710:001909 Piast5:5 (4:2)Międzyrzecze
19.02.201715:00Międzyrzecze5:3 (0:1)Pogórze
25.02.201713:00Międzyrzecze3:2 (2:1)Soła Oświęcim U19
04.03.201719:00Międzyrzecze4:3 (2:1)Bronów
12.03.201711:00Międzyrzecze5:3 (1:2)Zabrzeg
18.03.201716:00MiędzyrzeczeOchaby
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk2354
2Czaniec2450
3Radziechowy2246
4TSP II2446
5Lędziny2444
6Jasienica2442
7Skoczów2437
8Racibórz2435
9Wilcza2433
10Jaworzno2433
11Ornontowice2433
12Łaziska Grn.2432
13Landek2428
14Concordia2428
15Ruptawa2522
16Pszczyna2417
17Mokre2416
18Suszec247
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Wisła2053
2Ustroń2052
3Góral1938
4Czechowice-Dz.2036
5Bestwina2033
6Dankowice2033
7Żabnica2033
8Drogomyśl2028
9Chybie2027
10Koszarawa Ż.2023
11Wilkowice2023
12Zebrzydowice1918
13Pruchna2016
14Pietrzykowice2014
15Leśna2013
16Cisiec207
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze1646
2Pisarzowice1733
3Bestwinka1732
4Buczkowice1629
5Wapienica1727
6Porąbka1727
7Międzyrzecze1726
8Czechowice-Dz. II1720
9Kobiernice1717
10Kaniów1717
11Mazańcowice1816
12Godziszka1715
13Bystra (k. Bielska)1713
14Rybarzowice1813
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Skoczów II1642
2Puńców1641
3Ochaby1632
4Pogwizdów1728
5Bąków1725
6Kończyce W.1624
7Kończyce M.1724
8Pielgrzymowice1724
9Strumień1722
10Goleszów1618
11Dębowiec1717
12Brenna1716
13Pogórze1713
14Kaczyce167
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1637
2Milówka1636
3Gilowice1632
4Rajcza1631
5Sopotnia1727
6Radziechowy II1727
7Czernichów1626
8Soła Ż.1621
9Lipowa1619
10Ujsoły1618
11Rychwałd1718
12Pewel Śl.1618
13Jeleśnia1614
14Przyborów170
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1537
2Hecznarowice1637
3Bronów1736
4Bujaków1628
5Międzybrodzie1627
6Grodziec1525
7Jaworze II1525
8Kozy1624
9Ligota1619
10Kalna 1613
11Zabrzeg1611
12Łodygowice167
13Wilkowice II166
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1442
2Wielkie II1431
3Zabłocie1531
4Istebna1325
5Nierodzim1424
6Pierściec1424
7Iskrzyczyn1421
8Górki W.1517
9Hażlach1415
10Golasowice139
11Rudnik147
12Brzezówka140
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1131
2Babia Góra1123
3Zarzecze1121
4Pewel M.1121
5Trzebinia1116
6Korbielów1114
7Juszczyna1111
8Słotwina118
9Kocierz118
10Bystra (k. Żywca)114