BeskidzkaPilka.pl - Twój serwis piłki lokalnej

>>>
>>>
>>>
>>>
>>>

KS Międzyrzecze



Adres: Międzyrzecze Dolne 214, 43-392 Międzyrzecze Górne,
Telefon: +48 603 097 415 (p. Prezes)
E-mail: ks.miedzyrzecze@poczta.fm
WWW: http://www.ks.miedzyrzecze.org.pl

Prezes: Bogdan Mańdok
Kierownik: Karina Hawełek
Trener: Zbigniew Wydra

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Obiekt KS Międzyrzecze
Pojemność stadionu: Obiekt bez miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100 x 71 m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2011/12
 
Kadra zespołu
 
1Rafał Smreczakbramkarz
2Konrad Czarnieckiobrońca
3Mateusz Mośobrońca
4Dariusz Ryszkaobrońca
5Tomasz Stanisławskiobrońca
6Damian Wojtasobrońca
7Marcin Bebekpomocnik
8Rafał Chudzikpomocnik
9Szymon Dropczyńskipomocnik
10Łukasz Gręboszpomocnik
11Piotr Koźlukpomocnik
12Mateusz Lispomocnik
13Patryk Mikołajczykpomocnik
14Mateusz Molendapomocnik
15Marcin Pierzgapomocnik
16Krzysztof Stanisławskipomocnik
17Michał Tłoczekpomocnik
18Bartosz Wajspomocnik
19Mateusz Wajspomocnik
 
Najlepsi strzelcy drużyny
 
3Marcin Bebek
2Krzysztof Stanisławski
1Damian Wojtas
 
Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.2014 17:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Czechowice-Dz. II
17.08.2014 17:00KABestwinka3:4 (1:1)Międzyrzecze
23.08.2014 17:00KAMiędzyrzecze1:5 (0:2)Bujaków
 
Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.2014 16:00LipowaMiędzyrzecze
05.08.2014 18:00Międzyrzecze2:3 (2:1)Bronów



IV Liga Śląska


1Świerklany412
2Jasienica412
3Bełk49
4Bojszowy47
5GKS II46
6Suszec46
7Pszczyna46
8Góral Ż.46
9Pszów46
10Jaworzno45
11Radziechowy44
12Racibórz44
13Ornontowice44
14Przyszowice43
15Turza Śl.42
16Podlesianka40






Okręgówka


1Wisła39
2Landek39
3Ustroń37
4Dankowice36
5Cięcina36
6Żabnica36
7Porąbka36
8Skoczów34
9Pruchna34
10Cisiec33
11Bestwina33
12Czechowice-Dz.33
13Chybie33
14Cieszyn31
15Koszarawa Ż.30
16Jaworze30






A Klasa Bielsko


1Kobiernice37
2Kaniów37
3Pisarzowice35
4Buczkowice35
5Czechowice-Dz. II34
6Bujaków34
7Wapienica34
8Wilkowice34
9Międzyrzecze34
10Bestwinka33
11Mazańcowice33
12Kozy33
13Rybarzowice33
14Godziszka31



A Klasa Skoczów


1Zebrzydowice412
2Drogomyśl412
3Kończyce W.49
4Zabłocie49
5Strumień47
6Pogwizdów46
7Kończyce M.46
8Brenna46
9Ochaby44
10Kaczyce44
11Puńców42
12Goleszów41
13Pogórze41
14Pielgrzymowice41



A Klasa Żywiec


1Lipowa39
2Leśna39
3Ujsoły37
4Sopotnia37
5Gilowice36
6Pewel Śl.36
7Rajcza36
8Soła Ż.23
9Pietrzykowice33
10Babia Góra23
11Jeleśnia30
12Czernichów30
13Milówka30
14Słotwina30



B Klasa Bielsko


1Jaworze II13
2Bystra (k. Bielska)13
3Hecznarowice13
4Grodziec13
5Bronów13
6Zabrzeg10
7Międzybrodzie10
8Ligota10
9Łodygowice10
10Kalna 10



B Klasa Skoczów


1Bąków26
2Górki W.24
3Dębowiec24
4Iskrzyczyn23
5Skoczów II23
6Pierściec13
7Hażlach23
8Nierodzim21
9Goleszów II21
10Rudnik10
11Golasowice20



B Klasa Żywiec


1Juszczyna39
2Przyborów39
3Ślemień24
4Rychwałd24
5Bystra (k. Żywca)24
6Błękitni Ż.23
7Korbielów33
8Radziechowy II11
9Zarzecze21
10Trzebinia31
11Kocierz20
12Węgierska G.30

Główna | Wyniki LIVE | Wideo | Foto | Liga typerów | Sponsorzy | Forum kibica | Stara strona
Współpraca | Strony klubów | Redakcja | Kontakt | Polsprzęt
beskidzkapilka.pl © 2014